אירועים בבית ביפואירועים

אני מקיימת בביתי אירועים חגיגיים בסגנון משתה, שמחים, טעימים, עם הרבה יין ומוזיקה.

כל אירוע כולל ארוחת טעימות בת 20 מנות, ממיטב התוצרת המקומית, תוך הקפדה על איכות בלתי מתפשרת, אסתטיקה ויצירתיות קולינארית. הדגש הוא על טעמים ייחודיים ומפתיעים ויופי מרהיב.

אני שואבת השראה מטעמים ומסורות בישול מגוונות מרחבי העולם תוך שמירה על חיבור לשורשים ולמטבח המקומי הישראלי.

כל אירוע הינו ייחודי ושונה מקודמיו, כאשר התפריט נבנה כל פעם מחדש בהתאם לעונה, לאווירה ולמי שאתם.

גם הבית והשולחן משתתף ומעוצב בהתאם, עם אלפי פרחים, תבלינים ונרות ריחניים. כל אלה יחד עם הכלים שאספתי במהלך השנים – סרוויסים עתיקים, צלחות קרמיקה וקערות מארצות רחוקות, כולם ביחד משתתפים בסיפור, הופכים ארוחה לסעודה, לאירוע שזוכרים.

האירועים מתקיימים בכל רחבי הבית; בסלון, בפינות הישיבה השונות, בפטיו ובמרפסת רחבת הידיים הצופה אל הים ונמל יפו.

16-22 סועדים– ארוחת ערב בסגנון משתה סביב שולחן ארוך וחגיגי.

30-120 סועדים– ארוחת טעימות בלתי נשכחת בקונספט ייחודי. מתאים לחתונה, בר/בת מצווה, יום הולדת, יום נישואין (כסף/זהב), אירוע עסקי או קוקטייל.

 

לקבלת הצעת מחיר ולקביעת פגישה אנא שלחו מייל עם תאריך מבוקש ומספר סועדים.

 

 

אירועים

הבית

רחוב הצדף ביפו ידוע כרחוב עם קסם מיוחד.

הבית ברחוב הצדף. דלת ירוקה, בין מטפסים, מובילה לחלל מלא השראה. הפאטיו הפנימי, החללים המקושתים, הרצפה המצוירת, האור הרך. סביב השולחן במטבח לומדים, אוכלים, שותים. הבית הוא גם בית אוסף- חפצי אומנות, ריהוט עתיק, שטיחים ישנים, כלי קרמיקה. הבית ברחוב הצדף מומלץ לארוחה בערבי הקיץ, עם בריזה מהים, או בלילות החורף, ליד האח.

 

איך מגיעים?

נוסעים דרומה ברחוב יפת ופונים ימינה ברחוב שערי ניקנור (אחרי הבית הסקוטי). נוסעים עד סוף הרחוב ואז פונים ימינה לרחוב הצדף. נוסעים עד סוף רחוב הצדף ומגיעים למגרש חניה קטן. הכניסה לבית היא דרך דלת ירוקה בסוף מגרש החניה.נגישות