אודות.

" ככה אני שומרת את אהוביי קרוב, במטבח.  בדרך  הכי פשוטה של צבעים, ריחות, וטעמים אני מראה להם עד כמה הם חשובים לי וכמה אני אוהבת אותם.
אני רואה במטבח זירה אינסופית של יצירה, מקום בו אנשים מתענגים ביחד, עוברים חוויה. אני אוהבת את הפירות והירקות שהעונה מביאה, את השוק, את התבלינים המקומיים. מבשלת בפשטות מוקפדת עם שילובים בלתי צפויים. אוהבת להפתיע חברים, תלמידים,  גם את עצמי.

הסקרנות והאהבה הזאת שלי לעולם הטעמים הביאו אותי אל בתי הספר המובילים בעולם הבישול (ביניהם ה- Leith Cooking School בלונדון, ה- Migros School בציריך, וה- Ritz Escoffier School, וה- Cordon Bleu בפריז). כל זה בשילוב עם אהבתי וסקרנותי למטבחים מקומיים ואוכל אותנטי של עמים ותרבויות,  יוצרים יחד את התפיסה שלי של המטבח הישראלי המקומי.

המטבח שלי רחב ידיים, מואר, מזמין. סביב השולחן הגדול שבמטבח נערכות סדנאות בישול, ארוחות ערב ומפגשים. אני אוהבת לשתף, להזמין, לאפשר לאנשים ללמוד להכין ארוחה שלמה, כמו פעם, עם מעט כלי בישול, הרבה שמחה, עם חומרי גלם עונתיים.  אני לא מאמינה בהכנות מסובכות. המתכונים שלי פשוטים, ברורים, טעימים. מומלץ לנסות בבית.
ספרו לי איך יצא, מה הרגשתם, וסתם אם צריך טיפ או עזרה.

בנוסף לסדנאות הבישול אני מקיימת בביתי ארוחות ערב מוזמנות בסגנון משתה- אירועים שמחים, טעימים, עם הרבה יין ומוזיקה.
כל ארוחה היא ייחודית ושונה מקודמתה. אני בונה את התפריט כל פעם מחדש לפי העדפות האורחים. גם השולחן משתתף ומעוצב  בהתאם, עם תבלינים, פרחים וירקות העונה. כל אלה יחד עם הכלים שאספתי במהלך השנים – סרוויסים עתיקים, צלחות קרמיקה וקערות מארצות רחוקות, כולם ביחד משתתפים בסיפור, הופכים ארוחה לסעודה, שזוכרים.

רציתי להזמין אותך לשוטט בין המתכונים והתמונות, לבשל בהנאה, לטעום, להריח, לטבול לחם ברוטב שנשאר, ליצור ובעיקר לחיות ברוחב לב ובנתינה לעצמנו ולאהובים לנו מכל. בתיאבון."

 

 נגישות